czwartek, 26 lutego 2015

Nowa stylizacja.

Heii!


Jak mówi sam tytuł posta - notka będzie w większej części poświęcona stylizacji. Chyba wszyscy ostatnio zauważyliśmy, że luty jest dosyć ciepły. Z tej okazji przygotowałam dla Was wiosenną już stylizacje. Główną rolę grają w niej błękitny sweterek i czarne spodnie. To dosyć prosty i trochę elegancki komplet, ale mi osobiście to nie przeszkadza :)
poniedziałek, 23 lutego 2015

DIY - sowa

Heii!

Zanim przejdę do DIY, chciałabym napisać coś jeszcze. Stali czytelnicy pewnie wiedzą, że jestem Selenators i kocham Selenę. Pod koniec zeszłego roku wyszła jej najnowsza płyta "For you". W tym tygodniu w piątek jadę do Bydgoszczy i chciałam wstąpić do Empiku, żeby kupić tę płytę. Jednak w zeszły czwartek obejrzałam reklamę Biedronki i okazało się, że będą tam mieli płyty (w tym "For you") za 19.99! Oczywiście na drugi dzień w sklepie byłam przed 9 :) Znalazłam jeden jedyny egzemplarz!!!
czwartek, 19 lutego 2015

Ferie

Hej kochani!!!

Jestem już na półmetku pierwszego tygodnia ferii. Nie będę pisać, że te kilka dni szybko zleciało, bo nie uważam tak. W moim przypadku jest tak, że gdy muszę iść do szkoły, nie mam na nic czasu, a gdy mam wolne - nudzę się.


poniedziałek, 16 lutego 2015

Ferie + tag.

Heii!

Pierwsze, co chcę napisać to to, że dzisiaj oficjalnie zaczynam ferie! Cieszę się, że mam je na końcu. Jedynym minusem jest brak śniegu, ale może jeszcze będę miała go dość :)
Nie mam konkretnych planów. Na 100% wyjście na zdjęcia i wyjazd na zakupy :) 

Na dzisiaj zaplanowałam też mini tag z różnymi pytaniami. Mam nadzieję, że dzięki temu poznacie mnie jeszcze lepiej :)


czwartek, 12 lutego 2015

Dobre wiadomości :)

Heii!

W ostatnim poście prosiłam Was o pomysły na posty i ewentualne porady :) Dostałam prośby o więcej rysunków, tagi i DIY. Wszystkie te pomysły zrealizuję :) Dziękuję, że tak bardzo się w to zaangażowaliście♥♥
Dzisiaj w szkole mieliśmy apel z nagrodami (za średnie powyżej 4.75, konkursy itp.). Dostałam dwa dyplomy, książkę i kolorowe pisaki :)
Najgorsze było napisanie sprawdzianu z chemii na 8 godzinie lekcyjnej. Okazało się, że dostałam 4 i jestem z tego dosyć zadowolona :)

Teraz częściowo spełnię prośbę o rysunki :)
poniedziałek, 9 lutego 2015

Ferie? Jeszcze nie!

Heii!

Jeszcze cztery dni szkoły i zaczynam ferie :)
Nie mam na nie jakiś planów. Chcę je spędzić w domu i robić rzeczy, na które w czasie szkoły nie mam czasu. Na 100% wyjdę na dwór i zrobię zdjęcia na bloga, bo ostatnio pokazywałam Wam tylko ciuchy. Może ogarnę trochę pokój? Właściwie wolę nie planować co będę robić a czego nie, bo zazwyczaj nic z tego nie wychodzi :)
Niestety nie mam zdjęć do wstawienia. Znalazłam tylko rysunek z września 2014, ale lepsze to niż nic :)

czwartek, 5 lutego 2015

Nowości

Heii!!

Ten tydzień jest dla mnie dosyć nudny i męczący. Mam pełno rzeczy na głowie, a nie chcę mi się ich robić. Przychodzę ze szkoły i kolejne "coś" do zrobienia.
Od pewnego czasu na blogu pojawiły się dwie osobne stronki. "Osiągnięcia" i "Historia bloga". Znajdziecie je u góry bloga :)

poniedziałek, 2 lutego 2015