poniedziałek, 30 marca 2015

Sposoby na udanego bloga.

Heii!

Stali czytelnicy pewnie zauważyli nowy design bloga. Zawdzięczam go bloggerce z bloga weeri-weri (klik). Myślę, że teraz całość wygląda o wiele lepiej :) Jeżeli chcecie nowy design, polecam Wam właśnie Weronikę :)

czwartek, 26 marca 2015

Wiosna

Heii!!!

Z tego powodu, że ostatnie notki były dość tematyczne, tą postanowiłam zrobić spontaniczną.

W niedzielę na nowo założyłam sobie tumblera. Serdecznie zapraszam do obserwacji - klik Linki do moich kont społecznościowych znajdziecie na pasku bocznym :)

Wreszcie mamy wiosnę! Bardzo się z tego cieszę (pewnie jak większość z Was). Na myśl, że będzie coraz cieplej i od wakacji dzieli nas coraz mniej dni, czuję się świetnie! (Właściwie dzisiejszy widok za  oknem na wiosnę nie wskazuje, ale co tam - jutro będzie lepiej :)).


poniedziałek, 23 marca 2015

Mix photos #5 Wyniki konkursu

Heii!

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu. Wszystkim biorącym udział bardzo dziękuję :)

Nie przedłużając:

1 miejsce - Karolina Robak (http://foreveryoungbelieve.blogspot.com/)
2 miejsce - Klaudia (http://klaudiaczytarecenzuje.blogspot.com/)
3 miejsce - Natka15 (http://zyjewmoimwlasnymswiecie.blogspot.com/)

Postanowiłam też zrobić czwarte miejsce:
4 miejsce - Alice Niepodam (http://dziennik-ali.blogspot.com/)
Twój blog pojawi się w następnym poście :)

Serdecznie Wam gratuluję! ♥♥♥

Zaraz po opublikowaniu tej notki blogi z 2 pierwszych miejsc wstawię na pasek boczny. Wasze blogi zacznę polecać od następnego posta (czwartek). Jeszcze raz gratuluję :)

******
Pod ostatnim postem część z Was pytała się dlaczego wstawiłam zdjęcia księżyca w pełni. Właściwie nie mam pojęcia :) Wydaje się mieć w sobie pewną magię i postanowiłam Wam je pokazać.

I na koniec mega mix zdjęć z telefonu ♥♥♥

To zdjęcia jeszcze z zimy :) Moja psina - Uta ♥

czwartek, 19 marca 2015

Konkurs, zdjęcia #4

Hej kochani!

Wczoraj skończyłam rekolekcje. Miałam nadzieję, że po tych 5 dniach wolnego nauczyciele do końca tego tygodnia trochę wyluzują, ale się przeliczyłam.

Postanowiłam zrobić też mały konkurs. Zasady są bardzo proste i ich wykonanie nie zajmuje dużo czasu. Zapraszam do wzięcia udziału! ♥♥♥


niedziela, 15 marca 2015

Co u mnie? Zdjęcia #3

Heii!

Wiem, że ostatnie dwa posty pojawiły się w innych terminach niż zazwyczaj. Wracam do starego planu dodawania ich, co oznacza, że następny post pojawi się w czwartek, a potem w poniedziałek :) To tyle ze spraw organizacyjnych.

Co u mnie?
Przetrwałam 2 sprawdziany i kilka kartkówek, które miałam w tym tygodniu. Nie wszystkie wypadły dobrze, ale to wiadomo. 
Mimo, że jest niedziela, to mój weekend jeszcze się nie kończy :) Od poniedziałku do środy mam rekolekcje. Odpocznę sobie od szkoły, a po powrocie do niej będę odliczać dni do przerwy wielkanocnej (jak chyba większość z nas).
Teraz pozwólcie, że zostawię Was ze zdjęciami :)

Do następnej notki!
P.


wtorek, 10 marca 2015

Zdjęcia #2

Heii!

W komentarzach z ostatniej notki zgodziliście się na następne posty ze zdjęciami. Łącznie z tym postem planuję jeszcze 4. Mam też nowy pomysł na urozmaicenie bloga, ale to dopiero w kwietniu :)

Najpierw chcę jednak podziękować Wam za taką liczbę wejść:

czwartek, 5 marca 2015

Dzień kobiet.

Hej kochani!

Na początek mówię (piszę), że ten post będzie totalnie spontaniczny. Nic sobie nie przygotowywałam. 

Za kilka dni mamy dzień kobiet. W mojej rodzinie nie jest jakoś super świętowany, ale w szkole tak. Nie wiem jak u Was, ale w mojej szkole jest zakaz malowania paznokci (wiem - okropność). Do czego zmierzam? Dzisiaj siedzę sobie w ławce i piszę sprawdzian z historii. W pewnym momencie wchodzi jedna dziewczyna i mówi, że z okazji dnia kobiet jutro wszystkie dziewczyny są zwolnione z odpowiedzi ustnych i mogą pomalować sobie paznokcie! Całkiem fajny prezent od dyrektora :)


poniedziałek, 2 marca 2015

Zdjęcia :)

Heii!

Wczoraj skończyłam ferie zimowe. Oczywiście nie jestem z tego jakoś bardzo zadowolona, ale nie jest źle :) Zmienił się też mój plan lekcji - według mnie na gorsze.
Teraz przechodzę do głównego tematu posta - zdjęć. Ostatnio trochę ich nazbierałam i postanowiłam pokazać :)