czwartek, 30 kwietnia 2015

Mix photos #2

Heii!

Dzisiaj przychodzę do Was z mixami zdjęć. Osobiście kocham takie mixy i postanowiłam zrobić 2 notkę z tej serii na blogu. 
Ale zanim to, chcę jeszcze wspomnieć o majówce, którą właśnie zaczęliśmy. Zdecydowania taka przerwa (w tym roku dość krótka) przyda się wszystkim. Ja standardowo spędzam ją w domu, co wcale mi nie przeszkadza :) W Wy jakie macie plany??


poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Outfit

Heii!

Na dzisiaj przygotowałam dla Was stylizację z bluzą z poprzedniego postu. Na dworze jest już ciepło, ale są jeszcze osoby, które wolą zostać w długim rękawie (przynajmniej do południa). Turkusowo-szara bluza z czarnymi spodniami, air maxami i delikatnymi kolczykami, to idealna stylizacja dla osób, które wolą ciemniejsze kolory. Tutaj pojawia się też nutka jaśniejszego koloru, sprawiającego, że cały zestaw bardziej nadaje się na wiosnę, gdzie zazwyczaj zaczyna się nosić jaśniejsze ubrania :)


środa, 22 kwietnia 2015

#2 Haul

Hej, kochani!

Tak jak obiecałam zrobię haul zakupowy. Niestety zdjęcia spodni są dość kiepskiej jakości i nie wiem dlaczego. Robiłam je aparatem i telefonem, ale cóż - złośliwość rzeczy martwych :)

czwartek, 16 kwietnia 2015

What's new?

Hej kochani!

Przychodzę do Was z nowym postem i nowym linkiem do bloga. 
Ten post chcę całkowicie przeznaczyć na ostatnie wydarzenia z mojego życia. Ostatnie notki były tematyczna i wcale nie pisałam co u mnie. Teraz mam nadzieję to nadrobić. Hmm...

niedziela, 12 kwietnia 2015

Post miesiąca - kwiecień.

Heii!

Na początek chciałabym napisać, że prawdopodobnie w czwartek zmienię linka do bloga! Wszystkim, którzy zostawią komentarz na 100% odwiedzę i dam nowego linka :) Tym razem chcę wprowadzić na bloga coś nowego. Post miesiąca to coś takiego jak ulubieńcy, tylko są różne kategorie. U mnie kilka kategorii będzie się pojawiało co miesiąc, a 1 czy 2 będą się zmieniać. Kolejną różnicą jest to, że posty miesiąca będą pojawiać się w jego środku (około 15 dnia miesiąca), a nie na końcu :)

czwartek, 2 kwietnia 2015