piątek, 31 lipca 2015

Cały tydzień z blogerami - piątek

Hej wszystkim! Jak już pewnie wiecie Patrycja zrobiła na swoim blogu no czyli na tym blogu akcję ''cały tydzień z blogerami '' zastałam zaproszona do tej akcji więc chętnie się zgodziłam , więc opisze swojego bloga. No to na początek nazywam się Natalia, mam 16 lat, moją pasją jest siatkówka , piła nożna , fotografowanie , a od nie dawna blogowanie. Prowadzę bloga RainbowNats ( http://stachooowiak.blogspot.com)od 2 lipca i mam nadzieję , że: będę go długo prowadzić, a blog będzie się rozwijał i zdobywał coraz więcej czytelników. Na moim blogu tak w skrócie można znaleźć ;
DIY- na razie jest jeden ale na pewno będzie więcej ;)

czwartek, 30 lipca 2015

Cały tydzień z blogerami - czwartek


Hej, mam na imię Paulina, a mój blog to: http://pasje-marzenia-plany-zycie.blogspot.com/ Mam 15 lat, po wakacjach idę do 3 klasy gimnazjum. Mieszkam w województwie dolnośląskim, w małej wsi. Interesuję się siatkówką, uwielbiam uprawiać ten sport jak i również oglądać mecze (głównie siatkówki męskiej). Fotografia również zajmuje ważne miejsce w moim życiu, ale na obecną chwilę na blogu nie można tego zauważyć, ponieważ nie posiadam zbyt dobrego sprzętu, prezentować Wam to co potrafię. :)

środa, 29 lipca 2015

Cały tydzień z blogerami - środa

Witam serdecznie! Mam na imię Natalia, mam 18 lat i mieszkam w niewielkiej miejscowości w województwie łódzkim. Na co dzień uczę się, podróżuje i spełniam swoje marzenia. Interesuję się  grafiką muzyką oraz fotografią. Tak, jestem gadułą i mam tysiące pomysłów na siebie, ale osoby, które znają mnie lepiej wiedzą, że miewam swoje humorki i potrafię w jednej chwili być wulkanem szczęścia i energii a po chwili siedzieć jak mały potulny miś. Uwielbiam wycieczki rowerowe, długie spacery, spontaniczne wypady i dobre książki.

wtorek, 28 lipca 2015

Cały tydzień z blogerami - wtorek

Witajcie! Dzisiaj pisze do was Paula i Nishka z bloga Sotiens. Mamy przyjemność gościć na tym blogu w związku z akcją 'Tydzień z blogerami", za co jesteśmy bardzo wdzięczne!
Obie nie poznałyśmy się w realnym świecie. Rozmowy prowadzimy tylko przez internet, a uprzedzając pytania nie jesteśmy też typowymi 'internet friends'. Nasze pasje to istne przeciwieństwa, dlatego myślimy, że nie zabraknie na naszym blogu niczego i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Bloga staramy się prowadzić systematycznie. Dlaczego tylko dwa posty tygodniowo? Otóż stawiamy na jakość, a nie na ilość. Wolimy dopracowany wpis, przez który możemy przekazać coś naszym (mamy nadzieję) przyszłym czytelników. Piszemy oddzielnie, jednak czasem staramy się coś 'skleić' razem. Nasze miejsce nazywamy naszą "odskocznią" od codziennego świata. Brzmi to oklepanie, ale obie staramy się, aby właśnie te słowa odzwierciedlały ten blog. 

poniedziałek, 27 lipca 2015

Cały tydzień z blogerami - poniedziałek

Hejka,

jestem Under z bloga http://sometimes-my.blogspot.com/ Zostałam poproszona o rozpoczęcie "całego tygodnia z blogerami", korzystając z okazji opowiem wam coś o sobie i moim blogu. ;)

Zaczynając bardzo ogólnie mam 15 lat. Miałam już kilka blogów, ale okazywały się nie być tym na co liczyłam. Jednak jak do tej pory ten sprawia mi najwięcej przyjemności. Chyba dlatego że piszę tam o rzeczach które mnie interesują i które są mi w pewien sposób bliskie. Więc w "blogoswerze" jestem już jakiś czas, ale aktualnego bloga mam od niedawna, bo mniej więcej od początku wakacji. Jednak minęła już prawie połowa ( tak wiem nie muszę przypominać i dołować nas tą wiadomością :P ) a ja nadal piszę z taką samą przyjemnością jak na początku.

wtorek, 21 lipca 2015

What's new?+ cały tydzień z blogerami
Heii ♥

Stwierdziłam, że po 5 tematycznych postach przyszedł czas na coś luźnego i spontanicznego :) Może napiszę, co robiłam przez ten czas? Co nowego u mnie?
Moje życie nie jest jakoś bardzo ciekawe i zalatane. Wakacje spędzam w rodzinnym mieście, co wcale nie oznacza, że nie może być fajnie i ciekawie. Z racji wakacji na nowo zaczęłam dużo czytać, a w moich letnich lekturkach znajdziecie takie tytuły jak "Gwiazd naszych wina" czy "Love, rosie", ostatnio bardzo popularne książki, oraz "Kroniki Wardstone", na których podstawie został nakręcony film "Siódmy syn".

piątek, 10 lipca 2015

Kopiuj i wklej

Heji kochani!

Od jakiegoś czasu w komentarzach na różnych blogach (w tym na swoim) widzę pełno komentarzy-spamu. Wiem, że ta metoda istnieje już od bardzo dawna, ale ostatnio coraz więcej osób spamuje. Na początku widywało się tylko komentarze typu "Obs = obs?", czy "Świetny post/zdjęcia". Ostatnio  zaczęłam coraz częściej widywać taką wiadomość "Jesteś bardzo pozytywną osobą i to mi się w tobie podoba, na pewno będę tu czesto zaglądać :) obserwuje, mogę liczyć na rewanż? 
Mam do ciebie prośbę, jestem tu nowa i nie wiem, czy komuś podoba się to co pisze, możesz zajrzeć? Jeżeli masz jakieś wskazówki dla początkujacych blogerek, to z chęcią je przyjmę! Z góry dziękuję z całego serduszka i pozdrawiam". Być może spamerzy naczytali się tych postów o kopiowaniu i stwierdzili, że wymyślą coś dłuższego i to wystarczy...Wiem, że to dość popularny temat, jednak w tym przypadku trzeba uświadamiać innych, że spamami daleko nie zajdą. Jeżeli mają bloga i widzą, iż ktoś "pisze" komentarze na tej samej zasadzie, a co za tym idzie, nie czyta postów, pewnie nie są z tego powodu szczęśliwi. Teraz nasuwa się pytanie, dlaczego oni sami używają metody "kopiuj, wklej"? Chcą, żeby inni blogerzy poczuli to, co oni? Jest to dla nich łatwiejsza forma zdobywania czytelników? Nie mam pojęcia. Każdy ma swoje motywy. Jeżeli czytasz tego posta, a jesteś osobą, która też często sięga po tą metodę, zastanów się teraz. Czy ty też chciałbyś mieć w komentarzach na swoim blogu 70% komentarzy na zasadzie "Fajny post"? Czy warto pytać inne osoby o obserwację tylko po to, żeby nabijać sobie liczbę czytelników, którzy już więcej nie odwiedzą Twojego bloga? Lepiej mieć 40 prawdziwych czytelników i własne zdanie na jakiś temat niż 500 fałszywych i cudze teksty wklejane na każdy napotkany blog bez przeczytania postu.

czwartek, 2 lipca 2015

Wakacje+paczka z Dresslink
Koszulka - klik


Heii!

Jak tam wakacje? Ja w poniedziałek jadę na tydzień do swojej babci. Cieszę się, że ładna pogoda wreszcie powróciła. Za oknem słońce i upał, i mam nadzieję, że tak już pozostanie :)