sobota, 26 września 2015

Obserwacje, współprace, hejterzy - czyli blogosfera Heii~

W przedostatnim poście pisałam o powstawaniu postów i blogowaniu. Dzisiaj powracam do tych tematów, tylko w trochę inny sposób. Zastanawialiście się kiedyś nad polską blogosferą? Na czym opierają się dzisiejsze blogi? W tym poście chcę napisać o kilku rzeczach z tym związanych, poroztrząsać kilka kwestii i przybliżyć niektórym nasze blogowe społeczeństwo.


poniedziałek, 21 września 2015

Inspiracje? Czemu nie!Heii♥

Stwierdziłam, że będzie to post tematyczny, ale jednocześnie luźny. Na blogach dość często pojawiają się inspiracje w postaci obrazków. Sama kiedyś zrobiłam coś takiego, ale prawdopodobnie nie ma już tej notki na blogu. Teraz przyszedł czas, żebym znowu do tego powróciła :) Bez przeciągania :)

wtorek, 15 września 2015

Blogerka za kulisamiHeii!

Dziś napiszę Wam o kulisach blogowania i o tym, jak powstają moje posty. 
Dla kogoś nie posiadającego własnego bloga a czytającego inne, blogowanie jest bardzo proste. Co kilka dni blogerka wstawia nowego posta (lub może dodatkowo filmik), potem czeka aż uzbiera się trochę komentarzy - i tak cały czas. Najgorzej jest, gdy pojawiają się tygodniowe przerwy w pisaniu, bo czy naprawdę ciężko poświęcić te 10 minut na napisanie posta (przecież więcej czasu to nie zajmie) i zrobienie sobie kilku zdjęć? Odpowiedź brzmi - tak. Z tego co wiem z własnego doświadczenia (i od innych blogerek), napisanie takiego posta zajmuje od 1 do nawet przeszło 2 godzin (oczywiście mam namyśli notki "na poziomie", gdzie blogerka jest już bardziej doświadczona i nie robi wszystkiego byle jak, żeby się nazywało, że coś wstawiła).

czwartek, 10 września 2015

#mapmystyleHeii, babes!

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją książki "ABC mojego stylu" z wydawnictwa Kaktus. Ostatnio bardzo często o niej słychać, bo rzeczywiście jest świetna! Jeżeli jesteś miłośniczką mody i przy okazji lubisz rysować - to coś dla Ciebie :)

niedziela, 6 września 2015

Karuzela


Heii!

Na blogu ostatnio wstawiałam dużo postów tematycznych i stwierdziłam, że w końcu czas na lifestyle. A co się u mnie działo? Zwykle pisałam, że nic ciekawego, ale tym razem jest inaczej.

wtorek, 1 września 2015

Back to school #3 Sposoby na naukę


Heii!

Jest to już ostatni post z serii "Back to school". Za nami pierwszy dzień szkoły. Na razie było luźno, bo szliśmy tylko po plan lekcji, ale być może już jutro nauczyciele zaczną zapowiadać kartkówki (co ja mówię! Jedną mam już zapowiedzianą od czerwca!).
 Postanowiłam zatem zrobić post typu "Moje sposoby na naukę". Zapraszam!