wtorek, 27 października 2015

Tatuaże nie tylko dla dzieci  Heii!

Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną recenzją książek od wydawnictwa KAKTUS. Jakiś czas temu zamówiłam tam sobie książkę "Tatuaże kolorowanka - wybór niesamowitych wzorów". Jest to pierwszy tom kolorowanek z tatuażami. Paczka przyszła po kilku  dniach i mile zaskoczona zauważyłam, że wydawnictwo Kaktus dało mi również tom drugi :) Serdecznie dziękuję!

piątek, 23 października 2015

Moje jesienne 'must have"


Heii!

Jesień zaczęła się już na dobre. Nie wszyscy lubimy tę depresyjną porę roku, ale jest kilka rzeczy, które mogą nam ją uprzyjemnić :)

niedziela, 18 października 2015

Inspirujące wnętrzaHeii!

Dzisiaj mam dla Was dawkę wnętrzowych inspiracji, które mnie zaczarowały. Osobiście uwielbiam oglądać takie wystroje i pokażę Wam tych kilka najlepszych :) Post jak zauważyliście będzie bardzo luźny, ale przez przeziębienie nie wychodzi mi nic bardziej... długiego i tematycznego.

wtorek, 6 października 2015

Lifestyle on my blogHeii!

W tym poście odpowiadam na pytanie, co działo się u mnie przez ostatni miesiąc. Nie był to czas szczególnie ciekawy, gdyż szkoła nie pozwoliła na aktywne i interesujące spędzanie czasu.
Jeszcze w pierwszej połowie września spotkałam się ze znajomymi na pizzy. Jak na większości tego typu spotkań oglądaliśmy filmy (a raczej większość z nich przegadaliśmy), puszczaliśmy muzykę itd. Dawno już nie byłam na tego typu spotkaniu i ta odskocznia od szkoły mega mi się spodobała.
Potem nadeszły kolejne dni nauki i... przeziębienie. Co to za jesień bez (ironia) kataru? I tak oto chodziłam z katarem do szkoły, uczyłam się i pisałam ogromną ilość testów/sprawdzianów. W tym roku nauczyciele nas nie oszczędzają i nie ma tygodnia bez kilku klasówek, kartkówek i odpowiedzi.

piątek, 2 października 2015

DBzP #1 Jak zrobić nagłówek na bloga?


Heii!

Tym razem przychodzę do Was z nową serią, czyli 'Design bloga z Paulan'. Nazwijmy, że jest to post próbny i jeżeli seria Wam się spodoba, to będę ją kontynuować. Dzisiaj pokażę Wam jak zrobić samodzielnie nagłówek na bloga, nie potrzebując programów graficznych.