środa, 25 listopada 2015

Little mix

Heii, kochani!

Kto nie może doczekać się świąt? Ja szczerze powiem, że nie przepadam za nimi (Paulan - ta inna:)) i jedyną rzeczą, przez którą czekam na ten czas jest długa przerwa świąteczna. 
W ostatnim czasie zrobiłam też kilka sesji. Niestety pod względem "warunków pracy" zima i późna jesień są najgorszym czasem dla blogerek. Najgorzej jest z naturalnym światłem i zdjęcia do niektórych postów będą w trochę nienaturalnym klimacie (czytaj - sztucznym, żółtawym świetle). Pogoda i temperatura też nie są zachęcające, no i oczywiście nie będę w ten mróz wychodzić w samej bluzce, żeby zrobić zdjęcia. Zdrowie najważniejsze!

piątek, 20 listopada 2015

Artystycznie


Heii!

Tym razem post będzie kompletnie inny niż zawsze. Na początku tego roku w niektórych notkach pokazywałam Wam swoje rysunki, a w kilku innych postach mogliście przeczytać, że uwielbiam  szkicowanie. Dzisiaj postanowiłam pokazać Wam kilka prac i od czasu do czasu postanowiłam robić takie 'artystyczne' notki.

niedziela, 15 listopada 2015

7 rzeczy, których o mnie nie wiecie
 Heii!

W tym poście przedstawię Wam siedem rzeczy, których raczej o mnie nie wiecie. Mam nadzieję, że dzięki temu poznacie mnie jeszcze lepiej :)

niedziela, 8 listopada 2015

DBzP #2 Jak dodać gadżet czytelników online?


Heii!

Przychodzę do Was z drugim postem z serii 'Design bloga z Paulan'. Wydaje mi się, że seria przypadła Wam do gustu i być może moje 'rady' komuś się przydadzą. Dzisiaj objaśnię, jak dodać gadżet czytelników online.

niedziela, 1 listopada 2015

Autumn inspirations

Heii!

Dzisiaj mam dla Was dawkę jesiennych inspiracji. Nie będę się już dalej rozpisywać i pozostaje mi tylko zaprosić Was  do oglądania! ♥ Zapraszam też do wzięcia udziału w ankiecie :)  klik

*przepraszam Was za jakość, ale od jakiegoś czasu blogger psuje mi ją w niektórych zdjęciach, i nie wiem, co mam z tym zrobić. Może macie jakąś radę?