niedziela, 27 grudnia 2015

(Po)świąteczny czas
Hei, kochani!


Jak minęły Wam Święta? Ja spędziłam je razem ze swoją rodziną. Mimo tego, że te trzy dni w roku nie należą do moich ulubionych, to spędziłam je w sympatycznej i świątecznej (pomimo braku śniegu) atmosferze. Jak przystało na święta Bożego Narodzenia, objadłam się zupą rybną, sosem grzybowym czy makowcem (i tak oto całe dwa miesiące regularnych ćwiczeń poszły na nic :) ).

poniedziałek, 21 grudnia 2015

Merry christmas everyone!


Heii, kochani!

Za trzy dni Wigilia. Wielu z nas nie mogło doczekać się tego czasu (jeszcze raz przypomnę, że nie należę do tych osób), ale cierpliwość wkrótce zostanie nagrodzona. Ja życzę wam radosnych i mile spędzonych Świąt w rodzinnym gronie, oraz oczywiście bogatego Gwiazdora ;)
Widzimy się tuż po świętach!

wtorek, 15 grudnia 2015

Winter inspirationsHeii, kochani!

Mamy już grudzień, czyli początek tej prawdziwej, tak przez niektórych oczekiwanej zimy. A Paulan, miłośniczka ślicznych obrazków z Tumblera, nie mogła powstrzymać się od wybrania tych najładniejszych i zrobienia z nich kolażu. Co to oznacza? Oczywiście notkę z zimowymi inspiracjami. Mam nadzieję, że się Wam spodobają.

środa, 9 grudnia 2015

środa, 2 grudnia 2015

DBzP #3 - kody CSS i ich zastosowanieHeii!

Dzisiaj w ramach trzeciego posta z serii 'Design bloga z Paulan' mam dla Was listę kodów CSS oraz mini instrukcję ich 'obsługi'.