niedziela, 31 stycznia 2016

Warto...
Blog? Bardzo chciałabym go mieć, ale się boję. Co będzie, gdy dowiedzą się o tym moi znajomi? Maciek ze swoją paczką będą mi jeszcze bardziej dokuczać. Wolę nie ryzykować.

Blog? Po co? Jestem nielubiana i ignorowana przez innych. Co blog mógłby w tym zmienić? Zamiast obserwatorów miałabym hejterów.

Blog? Nie mam po co próbować. W życiu nic mi się nie udaje i blog pewnie nie byłby wyjątkiem. Po tygodniu przestałabym pisać, lub nie wytrzymałabym hejtów, które na sto procent pojawiłyby się pod wpisami. Mam dość zawodów.poniedziałek, 25 stycznia 2016

Artystycznie #2

Heii!

Dzisiaj przychodzę do Was z drugim postem z serii 'Artystycznie' - czyli małym mixem z moimi rysunkami, szkicami lub zdjęciami. Mam nadzieję, że prace się Wam spodobają. (Pierwszą notkę z serii znajdziecie tu). Jestem też mile zaskoczona Waszymi komentarzami z poprzedniego posta. Na samym początku zrobiłam małą zmyłkę, aby sprawdzić, kto czyta całe posty, a przy okazji cały tekst idealnie pasował do tematu notki (klik). 'Wpadło' około 5 osób na 50 komentarzy, czyli nie jest źle, haha. Bardzo się cieszę, że czytacie moje posty, bo to naprawdę wiele mi daje. Dziękuję <3 


wtorek, 19 stycznia 2016

Nie dam rady...

Życie i blog mnie przerosło. Ostatnio ubywa mi czytelników, pomysłów na posty i przede wszystkim chęci czy motywacji do blogowania. Moje życie też stało się dla mnie czymś okropnym. Z niczym nie daję sobie rady. Oceny idą w dół, na nic nie mam ochoty. Nie wiem, co będzie z blogiem. Na jakiś czas przestanę go prowadzić. Mam nadzieję, że zrozumiecie...

środa, 13 stycznia 2016

Tag - 20 songs


Heii!

Kilka tygodni temu na jakimś blogu (niestety nie pamiętam już na jakim) wpadłam na tag, w którym należy wybrać 20 piosenek, które są odpowiedziami na 20 podanych pytań. Wcześniej nie spotkałam się z czymś takim i muszę przyznać, że pomysł bardzo mi się spodobał i postanowiłam go wykorzystać :) Zaczynamy!


czwartek, 7 stycznia 2016

Ale z ciebie dziecko"Boże, dziecko! Co ty tu robisz? Dwunastolatka prowadząca bloga? Zaśmiecasz tylko blogosferę swoimi błędami i głupimi postami!"

No cóż... Niestety z taką opinią na blogach spotykam się zaskakująco często. Czasem czytałam bardzo przykre notki o blogach "trzynastek", które dla wielu (niestety) blogerek są gorsze od ich stronek, i które w ogóle nie powinny istnieć, bo 'są głupie i nic nowego nie wnoszą'. Czy się z tym zgadzam? Nie. Wiek często jest przyczyną zbyt pochopnego zdania o autorkach różnych blogów, chociaż ten stereotyp odnosi się również do normalnego życia. 

piątek, 1 stycznia 2016

DBzP #4 Nowy gadżet na bloggeraHeii!

Jakiś czas temu na bloggerze pojawił się nowy gadżet, dzięki któremu możemy pokazać czytelnikom wybrany przez nas post na pasku bocznym. Wstawienie go jest bardzo proste, ale ta seria powstała z myślą o początkujących blogerach, także już pokazuję, ja go wstawić :)