piątek, 19 lutego 2016

We love photos
Heii, Kochani!

Tym razem przygotowałam dla Was mały mix zdjęć. Uwielbiam takie posty i wiem, że większość z Was również.
Jestem też mile zaskoczona statystykami bloga. Codziennie moja strona zyskuje po 200 wejść, a ostatni post (klik) ma przeszło 800 wyświetleń (a ta liczba cały czas rośnie). Na blog wchodzi też dużo osób z Niemiec i Hiszpanii (ci pierwsi nawet wyprzedzili Polskę). Nie wiem, czemu mam to przypisać, ale mimo wszystko bardzo Wam dziękuję!♥

sobota, 13 lutego 2016

Szczęście...Tylko jak je osiągnąć?"Mam rodzinę, wymarzoną pracę, jestem zdrowy"
"Dobrze się uczę, mam wspaniałą rodzinę i znajomych"

Zazwyczaj wtedy ludzie mówią o szczęściu. Ale czy jest to prawda? Według stereotypów - tak, w realnym życiu - niekoniecznie. W samej Polsce jest dużo osób, które to wszystko mają, ale cały czas jest coś, co nie pozwala im tego pełnego szczęścia doświadczyć. Dlaczego? Może nie potrafią docenić tego co posiadają? A może cały czas szukają swojej drogi i jeszcze nie odkryli czegoś, co w przyszłości okaże się bardzo ważne i pomocne? Czegoś, co pozwoli osiągnąć im pełnię szczęścia? Na te pytania każdy musi odpowiedzieć sam.
A jak dążyć do szczęścia? Tutaj postaram się Wam pomóc i dać kilka małych rad :)

sobota, 6 lutego 2016

'Książka pod tytułem' - tom 4Heii!

Kilka dni temu przyszła do mnie 'Książka pod tytułem' (tom 4) z wydawnictwa  Kaktus. Myślę, że kojarzycie jej poprzednie części, gdyż stały się bardzo popularne i wiele osób z niecierpliwością czekało na następne tomy - było warto :)
Co znajdziemy w kolejnej części? O czym w ogóle jest ta książka?