środa, 27 kwietnia 2016

'Biedne Arianators we wszystko wierzą...'

Bluzka - Cellbes

 'Nie gadaj głupstw! Lana wcale nie zrobiła sobie tatuażu na brzuchu, Justin nie brał wczoraj udziału w żadnej bójce, a Selena w ogóle nie udzielała tej gazecie wywiadu.'

poniedziałek, 18 kwietnia 2016

DBzP #6 i trochę lifestyle'u


Heii, kochani!
(bardzo proszę o odpowiedź na pytanie z drugiej części posta♥♥♥)

Dziś mam dla Was bardzo krótkiego posta - jak znaleźć link grafiki, której nie ma w internecie? Przykładowo - chcemy zrobić rozwijane archiwum na bloga. Sami robimy sobie obrazek, ale nie wiemy jak znaleźć jego link, który jest potrzebny do wypełnienia kodu HTML. 

sobota, 9 kwietnia 2016

Two years later...

Heii, kochani!

Dokładnie dwa lata temu, w kwietniu 2014 roku założyłam bloga, na którym właśnie jesteście. Nie miałam wtedy najmniejszego pojęcia o blogowaniu i pod postami pojawiały się najwyżej 2 komentarze (od koleżanek). Trwało to do połowy grudnia 2014r. Potem zaczęłam komentować inne blogi (długo mi zajęło dojście do tego, nie? :D). Pozwólcie, że ominę ten pierwszy rok, gdyż naprawdę nie był on ciekawy i obecnie wszystkie notki z tamtego czasu są usunięte.


poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Pomagajmy

Zastanawialiście się kiedyś nad używaniem bloga nie tylko do recenzowania różnych rzeczy i pisaniu o sobie, ale także do promowania akcji charytatywnych?W ten sposób możemy dotrzeć do wielu osób, które np. nie wiedziały, że coś takiego jest organizowane, ale chętnie by pomogły. Myśl, że dzięki blogowi, swojej pasji, możemy pomóc jest naprawdę cudowna!