poniedziałek, 30 maja 2016

Modowy szkicownik Hej!

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją książki "Modowy szkicownik. Wykreuj i narysuj własny styl" Robyn Neild. 

poniedziałek, 23 maja 2016

Q&A #2

Uwaga! Niestety przy publikowaniu tego posta wystąpiły problemy ze czcionką. Mimo ciągłego poprawiania jest cały czas za mała i ma różne wielkości. Proponuję czytanie tego posta na komputerze/laptopie, gdyż na nich nie ma takiej różnicy i łatwiej się czyta.

Heii! 
Zgodnie z obietnicą, dzisiaj mam dla Was Q&A. Łącznie nazbierało się około 50 pytań i nie wiedziałam czy zrobić jednego posta z 50 odpowiedziami, czy 2 notki z 25. Na snapie (paulanblog) spytałam się Was o to i po przeczytaniu odpowiedzi zdecydowałam się rozłożyć pytania na 2 posty. Zapraszam na pierwszą część :)

wtorek, 17 maja 2016

Lifestyle on my blog

Hej, kochani!

Po naprawdę długim ciągu tematycznych postów przyszedł czas na małą zmianę. O moich planach na wprowadzenie notek lifestyle'owych pisałam Wam już w tym poście. 

Co działo się u mnie ostatnio?

wtorek, 10 maja 2016

Negatywny związek mody z pasją


Fotografia stała się ostatnio bardzo modna. W swoich zainteresowaniach wymienia ją większość blogerek i ogólnie nastolatków. Oczywiście nie widzę w tym nic złego, gdyż sama uwielbiam robić zdjęcia, ale nie zmienia to faktu, że w tej nowej modzie na fotografię jest mały haczyk.
Pewnie znacie przynajmniej jedną osobę, która ‘polubiła’ coś tylko dlatego, żeby przypodobać się innym lub zostać członkiem najpopularniejszej paczki w szkole.

środa, 4 maja 2016

Spring inspirationsHeii!

Nie wiem, czy ktoś z Was zauważył, ale na każdą porę roku przygotowuję posta z inspiracjami. Były już letnie, jesienne i zimowe. Teraz czas na wiosenne : )