niedziela, 26 czerwca 2016

Wakacje i 'Lato w obiektywie'

Hej!!

Jak mijają Wam pierwsze dni wakacji?
Ja wreszcie mogę dłużej pospać i nie muszę się bać, że następnego dnia trzeba iść do szkoły. Pogoda jest świetna, a słońce aż zachęca do wyjścia z domu. Wieczory zazwyczaj spędzam na grze w badmintona, którą naprawdę uwielbiam (polecam każdemu, kto nie chce się za bardzo przemęczać, ale chciałby uprawiać jakiś sport).

sobota, 18 czerwca 2016

Poznajcie PatsonHejka! Pewnie zastanawiacie się kim jestem? Nie dziwie wam się ,dlatego może najpierw się przedstawie. Na imię mam Patrycja. Mam 15 lat i od marca 2016 roku zaczęłam swoją przygodę z blogowaniem. Dlaczego w ogóle postanowiłam blogować? Szczerze powiem, że nie wiem. Czułam taką potrzebę, dlatego stworzyłam swojego bloga o nazwie patsonblog. Nazwa pochodzi od mojego imienia jak pewnie domyśliliście się już. Na blogu staram się pisać wam recenzje, które są całkowitą prawdą na temat każdego produktu. Nie wciskam kitów, mówię prawdę i myślę, że to jest najważniejsze. Dodatkowo przygotowuje różne stylizacje, które są bardzo proste, czasami wręcz banalne, żeby pokazać moim czytelnikom, że najlepsze są po prostu zwykłe zestawy. One dają nam więcej niż te ubrania, w których dzieje się dużo.

sobota, 11 czerwca 2016

I l♥ve mornings with no alarm

Koszulka - Szachownica
Spodenki - House
Buty - Victory

Heji!

Jak tam nastroje w końcówce roku szkolnego? U mnie oceny są już wystawione i teraz mogę sobie trochę odpocząć (takie nieoficjalne wakacje, hah). Ze swojej średniej jestem bardzo zadowolona (4,81) i po szczerości nie spodziewałam się, że załapię się na pasek.

niedziela, 5 czerwca 2016

Q&A #3Hej!

Dzisiaj mam dla Was drugą część Q&A (pierwszą znajdziecie tu). Nie sugerujcie się też trójką przy tytule posta. Oznacza ona, że jest to trzeci post na blogu z pytaniami i odpowiedziami :)
Mam też dla Was kilka typowo wiosennych zdjęć. Ostatnio przeczesywałam komputer właśnie w poszukiwaniu takich fotografii, ponieważ były mi potrzebne na zajęcia artystyczne w szkole. Przy okazji przypomniały mi się różne szkolne wycieczki i inne fajne sytuacje.