czwartek, 28 lipca 2016

Miło mi, tu bzdurna Madda (post promujący)

Żył sobie mały człowiek
Istota niczym każda inna
Oczy, usta, ręce, nogi
Mająca trochę marzeń

Kiedyś niemal charakterystyczny wierszyk na początku, dziś blogerka nie wyróżniająca się w tłumie. Kolejna pseudo blogerka, która pozjadała wszystkim rozumy? Otóż nie, a przynajmniej tak mi się wydaje. Zombi nie jest, więc rozmów na pewno nie pozjadała. To kim jest i co tu robi? Piszę, a dokładniej post promujący. Mam zaszczyt go pisać dzięki autorce bloga, która nagrodziła moje zdjęcia w konkursie. Pozostała pierwsza kwestia kim jestsobota, 23 lipca 2016

27dress.com - sukienki na każdą okazję


Cześć!
Dzisiaj przychodzę do Was z przeglądem sklepu 27dress.com. Możecie znaleźć tam sukienki na każdą okazję. W 27dress.com dominują suknie ślubne i te, które możemy założyć wybierając się na ważną uroczystość. Oprócz tego w asortymencie sklepu znajdziecie między innymi sukienki koktajlowe, wieczorowe czy różne dodatki. Aktualnie trwają przeceny aż do 75%, dlatego tym bardziej warto zapoznać się z ich ofertą. Może akurat coś Wam się spodoba?

poniedziałek, 18 lipca 2016

Rainy days


Hej, kochani!
Przychodzę do Was w ten deszczowy dzień (właściwie jeden z wielu ostatnio) i chcę się podzielić wynikami konkursu fotograficznego. Zanim do tego przejdę, pomęczę Was jeszcze odpowiedziami na pytanie "Co u mnie''?

niedziela, 10 lipca 2016

Summer inspirationsHeii!
Zgodnie z moją małą tradycją przychodzę dziś do Was z letnimi inspiracjami. 
Przy okazji przypominam o wakacyjnym konkursie klik. To już ostatnie dni aby wziąć w nim udział.

poniedziałek, 4 lipca 2016

DBzP#7 Jak zrobić rozwijane archiwum?

Heii!

W tym poście pokażę Wam jak zrobić rozwijane archiwum na bloga, ale zanim do tego przejdę, chciałabym przypomnieć Wam o konkursie fotograficznym (klik), który trwa do 15 lipca :) Zapraszam do wzięcia udziału w nim.