sobota, 27 sierpnia 2016

Na zielonym dywanie


Hej!
Pierwsza połowa sierpnia była pod względem pogody okropna, ale u mnie ostatnio znowu zapanowały upały. Jestem chyba jedną z nielicznych osób, które uwielbiają temperaturę powyżej 30 stopni. Słońce i ładna pogoda zmotywowały mnie też do zrealizowania wakacyjnych planów. Przeczytałam dużo książek, wzięłam się za naukę hiszpańskiego (po jakimś miesiącu przerwy),  zrealizowałam już kilka z zaplanowanych sesji i zaczęłam ćwiczyć rysowanie portretów (pojawią się one w najbliższym poście z serii 'Artystycznie'). Postanowiłam posłuchać rad z tego wpisu i nie ograniczać się do rysowania zwierząt i martwej natury. Szczerze? Była to jedna z moich najlepszych wakacyjnych decyzji.

sobota, 20 sierpnia 2016

Back to school #4 - szkolne inspiracje

Hej❤
Sierpień już za pasem i czas najwyższy na kupienie książek, zeszytów i innych przyborów szkolnych. Szykowanie się do szkoły nie dla wszystkich jest przyjemne, dlatego przygotowałam dla Was kilka szkolnych inspiracji, które mają za zadanie sprawić, żeby tworzenie szkolnej listy zakupów było ciekawsze i przyjemniejsze. Trochę przyborów szkolnych, trochę szkolnych stylizacji - każdy znajdzie coś dla siebie :) *Pierwsze 5 zdjęć jest mojego autorstwa.* Dodam też, że przez swój blisko 3-letni staż na blogspocie nie widziałam w postach 'BTS' szkolnych inspiracji, także ta notka powinna urozmaicić wpisy z tej serii :)

sobota, 13 sierpnia 2016

Obudź w sobie kreatywność

Nudzisz się. Nie masz pomysłu na ciekawe zajęcie. Musisz zrobić zdjęcia czy rysunki na konkurs, ale nie masz na nie pomysłu. Chcesz prowadzić bloga, ale nie wiesz o czym pisać. Brakuje Ci pomysłu na posty.

Jeśli zgadzasz się z chociaż jednym zdaniem, ten post jest dla Ciebie.


Kreatywność można rozumieć na różne sposoby i w różnych sytuacjach będzie wyglądać inaczej. Czasami chodzi o ładną kompozycję (kwiatową lub do zdjęcia), a czasem o ciekawy pomysł na coś. Przykładów jest mnóstwo, a możliwości jeszcze więcej.  


czwartek, 4 sierpnia 2016

Gdy realny świat przestaje mieć znaczenie

Snapchat 
Instagram
Tumblr
Facebook
We♥It

Kto nie kojarzy tych aplikacji? Wiele z nas zaraz po przebudzeniu sięga po telefon i po kolei przegląda swoje wszystkie portale społecznościowe. Czynność powtarzamy przed snem, a w ciągu dnia wielokrotnie wracamy do poszczególnych aplikacji.
Coraz więcej ludzi nie widzi świata poza grami, 'apkami' i stronami internetowymi...
Poza internetem.


koszulka - Sinsay | spódniczka i torebka - prezent | buty - CCC