piątek, 30 grudnia 2016

Winter outfits with Rosewholesale


Hej kochani!
Dzisiaj przygotowałam dla Was typowo modowego posta. Kilka dni temu doszła do mnie paczka z Rosewholesale. Z ubrań, które przyszły, postanowiłam stworzyć 3 propozycje zimowych stylizacji. Zapraszam do ich przejrzenia oraz podzielenia się swoją opinią w komentarzu.

sobota, 24 grudnia 2016

Banggood | Christmas time

Bluzka - klik

Hej!
Dziś Wigilia. Jest to dzień, w którym cała rodzina siada przy jednym stole, wspólnie je, rozmawia i wymienia się podarunkami. Kilka dni temu przyszła do mnie paczka z Banggood. Ją również potraktowałam jako taki mały prezencik. W środku znalazłam szarą bluzkę z czarnymi rękawami. Została wykonana z bardzo miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału (mojego ulubionego♥). Do obszyć i wykończeń też nie mogę się przyczepić. Jednym słowem? Polecam.


poniedziałek, 12 grudnia 2016

Winter inspirations

Hej!
Co u Was słychać? Macie jeszcze czas na odpoczynek, przeglądanie blogów i rozwijanie pasji? Mi zdecydowanie go brakuje. Zasyp sprawdzianów i kartkówek, egzaminy próbne, a na dodatek kuratoryjny konkurs z języka polskiego (10-tego byłam na rejonie). Szczerze? Mam dość szkoły. Wydaje mi się, że i tak dość długo wytrzymałam z pozytywnym nastawieniem. Teraz czekam już tylko na przerwę świąteczną (jestem grinchem, także chodzi mi tu wyłącznie o trochę wolnego haha).

niedziela, 4 grudnia 2016

Winter with Zaful | Konkurs


Hej kochani!
Myślę, że już śmiało mogę powitać zimę. Mamy grudzień, w wielu regionach Polski pada śnieg, a święta są coraz bliżej. Jest to okazja, by kupić coś sobie i swoim bliskim. Ja tym razem postawiłam w 100% na siebie, gdyż każdy z nas od czasu do czasu musi pomyśleć właśnie o sobie i swoich potrzebach.