wtorek, 31 stycznia 2017

February with Zaful & Rosewholesale part I


Hej wszystkim!
Ostatnio doszły do mnie paczki z Zaful i Rosewholesale. Połączyłam rzeczy z obu firm i stworzyłam kilka różnych stylizacji. Dzisiaj pokażę Wam dwie.

poniedziałek, 23 stycznia 2017

I don't care about it anymore

Hej kochani!
Co u Was słychać? Może macie już ferie? Moje zaczynają się w przyszłym tygodniu. Cieszę się, że pierwszy semestr już za mną. Pod względem nauki nie należał do najłatwiejszych (właściwie nie ma się co dziwić - to już ostatnia klasa gimnazjum), ale na koniec udało mi się uzyskać średnią 4.93, z czego jestem bardzo zadowolona.

poniedziałek, 16 stycznia 2017

Czy moda na bycie fit jest zła?


Zaczęła się od popularnych blogerek, youtuberek i gwiazd. Potem moda na bycie fit dosięgnęła cały świat.

Wcześniej w telewizji i internecie często mogliśmy usłyszeć, że wiele nastolatków i dzieci cierpi na otyłość, nie wychodzi na dwór, nie ćwiczy i je zdecydowanie za wiele fast food'ów. Ostatnio coraz częściej młodzież sięga  po owoce i warzywa, a swój wolny czas poświęca ćwiczeniom. Wiele z tych zmian jest spowodowanych właśnie 'modą' na prowadzenie zdrowego trybu życia. Czy jest ona czymś złym?

piątek, 6 stycznia 2017

Zaful | pink & white


Hej!
Jak minął Wam pierwszy tydzień nowego roku? Dla mnie był to powrót do rzeczywistości. Znowu muszę się przestawić na wstawanie o 7 rano, odrabianie lekcji i uczenie się. Na szczęście pierwsze dni 2017 roku umiliło mi przyjście paczki z Zaful. W środku była biała bluzka, srebrne pierścionki i różowa bluza.