wtorek, 25 kwietnia 2017

Artystycznie #6

Hei! W kwietniu, głównie w czasie trwania świąt i egzaminów, udało mi się zrobić kilka rysunków, dlatego po długiej przerwie postanowiłam dodać kolejny wpis z serii 'Artystycznie'.

Najpierw pokażę Wam tygrysa. Nie ukrywam, że jet to jeden z moich ulubionych rysunków. Wykonałam go ołówkami na zwykłym papierze (pełen profesjonalizm, haha). Narysowanie go zajęło mi około 80 minut.czwartek, 20 kwietnia 2017

Trzy lata później


Hej! Gdyby nie kalendarz, w życiu nie pomyślałabym, że od założenia bloga minęły już trzy lata. A jednak. Przez ten czas dużo się działo, a jeszcze więcej zmieniło. Jeśli jesteście ciekawi moich wspomnień, zapraszam Was na małe podsumowanie ostatniego roku (lub dwóch pierwszych lat mojej przygody z blogiem - klik).

piątek, 14 kwietnia 2017

Polubiłam sukienki? | Tosave


Hei! Dziś mam dla Was kolejną stylizację, ale tym razem jest ona bardziej elegancka i dziewczęca od tej z poprzedniego wpisu. Ubrania, które w niej wykorzystałam, pochodzą ze strony Tosave. Firma oferuje nam dosłownie wszystko - ubrania, sprzęt AGD i RTV, zabawki, ozdoby do domu, narzędzia, różne gadżety itp. Jestem też mile zaskoczona cenami, które są bardzo niskie (szczególnie jak na świetną jakość produktów). Jedynym minusem jest fakt, że na przesyłkę trzeba długo czekać. Wystarczy jednak, że zamówicie coś z większym wyprzedzeniem i nie będzie żadnego problemu. 

piątek, 7 kwietnia 2017

Black&Black | Zaful


Hej! Jak mija Wam wiosna? U mnie dość pracowicie, ponieważ zaraz po świętach mam egzaminy i nauczyciele cisną niesamowicie. Mimo to znajduję też czas na inne rzeczy i do wszystkiego podchodzę na luzie (czytaj - do egzaminów). Dzisiaj mam trochę więcej czasu wolnego, a że ostatnio przyszła do mnie paczka z Zaful, to postanowiłam dodać tu wiosenną stylizację (w tym roku pierwszą zrobioną w plenerze).