piątek, 26 maja 2017

Zaful | bikini | ManchesterHei! Ostatnio doszła do mnie paczka z Zaful. Zapowiedź tego, co pokażę w poście, mogliście zobaczyć na moim instagramie (paulanblog). Tym razem zamówienie stworzyło spójną stylizację. Do czarnych spodni założyłam bluzkę w tym samym kolorze i dołączyłam do tego czarny zegarek, srebrną bransoletkę i srebrny pierścionek. Zegarek jest śliczny. Uwielbiam taki styl. Pierścionek też jest w moim guście. Warto dodać, że jest to prawdziwe srebro próby 925. 

niedziela, 21 maja 2017

DBzP #8 Jak wstawić gadżet nad nagłówek bloga?

Hei! Dziś pokażę Wam, jak zyskać dodatkowe miejsce na gadżet nad nagłówkiem. Sposobów jest klika, ale ja wybrałam jeden z prostszych.

niedziela, 14 maja 2017

Kulisy współprac #2


Hej! Tym razem przygotowałam dla Was kolejnego posta z sekretami współprac. Ostatni taki wpis cieszył się sporym powodzeniem, dlatego postanowiłam kontynuować serię. Dzisiaj Banggood, Zaful i bonus (bonusami nazywam współprace znacząco różniące się od innych warunkami, formą itp.). Jeśli jesteście ciekawi, zapraszam na dalszą część posta.

poniedziałek, 8 maja 2017

Pojedynek | RosewholesaleHej! Jak minęła Wasza majówka? Moja dość aktywnie i kreatywnie. Wszystko za sprawą wielu projektów na zajęcia artystyczne. Nie obyło się bez fotografii, rysowania, a nawet montażu filmiku. W piątek doszła też do mnie paczka z Rosewholesale i pierwsza część zamówienia z Zaful. Dziś zajmę się tą pierwszą firmą.

wtorek, 2 maja 2017

Spring isnpirationsHeii! Dzisiaj mam dla Was kolejną dawkę inspiracji (taki post pojawia się raz na każdą porę roku). Tym razem nie będą to typowo wiosenne inspiracje. Stwierdziłam, że tym razem stawiam na różnorodność.