środa, 28 czerwca 2017

Cytaty największą motywacją
Hei! Niedawno skończył się rok szkolny. Dla mnie był to również koniec gimnazjum. Cieszę się z tego, ponieważ z częścią klasy moje stosunki opierały się na wzajemnej tolerancji - "trudno, musimy być w jednej klasie". Były nawet sytuacje, w których ktoś do mnie podchodził i mówił, że X powiedział mu w sekrecie, iż tak naprawdę większość klasy za mną nie przepada itp. Nie rozumiem tylko, po co te tajemnice. Przecież doskonale widać kiedy ktoś cię nie lubi lub jest sztucznie miły. Oczywiście nie było aż tak źle :) Zawsze miałam się do kogo odezwać i z kim się pośmiać, ale mimo to cieszę się, że we wrześniu idę do liceum. Na dziś zaplanowałam post z 13 bardzo motywującymi i wyjątkowymi cytatami. Zapraszam do czytania.

czwartek, 22 czerwca 2017

Haul | Zaful


Hei! Kilka dni temu przyszła do mnie paczka z Zaful. Tym razem trochę zaszalałam z zamówieniem, dlatego stwierdziłam że haul sprawdzi się najlepiej. Jeśli jesteście ciekawi zawartości paczki i mojej opinii odnośnie jakości rzeczy, zapraszam do dalszej części posta.

czwartek, 15 czerwca 2017

Kulisy współprac #3
Hei! Mam dla Was kolejny post z sekretami współprac. Dzisiaj przyjrzymy się Tosave, Rosewholesale i StyleWe. Przypominam też, że u każdej blogerki mogą wystąpić drobne różnice w warunkach współpracy.

piątek, 9 czerwca 2017

Jak zostać kimś? + mix zdjęć


Hei! Jak mijają Wam ostatnie dni szkoły? U mnie już po egzaminach zrobiło się dość luźno, ale teraz, gdy oceny są już wystawione, jest jeszcze lepiej. Ja ze swojej średniej jestem zadowolona (5.0), szczególnie, że to ostatnia klasa gimnazjum. W tym roku ta końcówka szkoły mija mi bardzo spokojnie, gdyż nie mam żadnych zaliczeń i poprawek. Dzięki temu mam sporo czasu na inne rzeczy. Odkąd zrobiło się ciepło, wychodzę z siostrą grać w badmintona (wróciłam też do rysowania!). W zeszłą niedzielę oglądałam koncert One Love Manchester, a w ten weekend zamierzam obejrzeć mecz Polska - Rumunia. Najlepsze jest to, że mogę to zrobić z czystym sumieniem i nie muszę się bać, że źle napiszę sprawdzian itp.

sobota, 3 czerwca 2017

Co najbardziej cenię w innych blogerkach?


Hei! Dzisiejszy post będzie trochę inny niż zwykle. Chcę podzielić się z Wami 5 cechami, które według mnie powinna posiadać każda blogerka (i które osobiście bardzo cenię). Uważam, że taki post nie powinien w ogóle powstać i wszystko, co napiszę poniżej, powinno być oczywiste. Niestety. Są blogerki i blogerki.