piątek, 28 lipca 2017

Summer romper
Hei! Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam kombinezony. Świetnie wyglądają i prawie zawsze są bardzo wygodne. Nie musimy też zastanawiać się nad doborem odpowiednich ubrań, kombinezon tworzy całość i wystarczy dobrać do niego kilka dodatków. Ideały jednak istnieją ;)

poniedziałek, 24 lipca 2017

Q&A #5 Nietypowe pytaniaHej! Dzisiaj przygotowałam posta z odpowiedziami na pytania, które dostawała od Was na meilu, asku i blogu. Wybrałam tylko te, które wydały mi się najciekawsze, oraz te, które w pewien sposób mnie zaskoczyły (3,4 i 11). Chciałam uniknąć Q&A, które za sprawą pytań typu "Czy masz psa" stałoby się po prostu nudne. Mam nadzieję, że mi się to udało, a Wy dowiecie się czegoś nowego.

piątek, 14 lipca 2017

Plany na wakacje - robisz to źleTrwają wakacje. Wiele osób chce w tym czasie rozwijać swoje pasje, poduczyć się języków obcych, regularnie ćwiczyć czy chociaż obejrzeć kilka seriali, które czekały na to od paru miesięcy. Jednak zaskakująco duża część z nas źle rozplanowuje swój czas, przez co wakacje stają się mniej efektywne. Absolutnie nie mamy planować swojego czasu co do minuty. Chodzi o to, aby umieć dostosować go do pogody. Nie, to nie jest żart.

piątek, 7 lipca 2017

DBzP#9 Jak zrobić rozwijany pasek stron i usunąć napis 'profiliki'?


Hei! Dziś pokażę Wam, jak zrobić rozwijany pasek stron. Sposobów jest kilka, ale ja przedstawię ten najprostszy i najszybszy (w końcu po co się męczyć i komplikować sobie życie?). Wystarczy, że wejdziemy na profilki na konkretną stronę klik i zaczynamy tworzenie paska stron.

poniedziałek, 3 lipca 2017

New Arrival Dress


Zapewne każda z nas szukała kiedyś sukienki na jakąś specjalną okazję. Ślub, komunię kuzyna, urodziny, bal maturalny itp. Często też nie miałyśmy czasu na chodzenie po sklepach i szukanie wymarzonej kreacji, która może kryć się dopiero w 10 czy 15 sklepie. W takim przypadku najlepiej jest usiąść przed laptopem i zamówić sukienkę prze internet.