wtorek, 29 sierpnia 2017

Jak wypromować bloga w sieci?


Z tygodnia na tydzień powstaje coraz więcej blogów. Niektóre mają w sobie olbrzymi potencjał, ale często giną wśród innych stron i nie mają szans na dotarcie i zdobycie tylu czytelników, na ile zasługują. Właśnie dlatego warto pomóc rozwinąć się blogowi, a nie czekać, aż ktoś przypadkowo na niego wejdzie. Doskonale rozumiem, że większość blogów powstaje z pasji do pisania i ich autorom nie zależy na rozgłosie, ale chyba każdy chciałby mieć chociaż małe grono odbiorców? Sama przez prawie rok pisałam sama dla siebie. Komentarzy nie było, obserwatorów też nie... Stwierdziłam, że to nie jest to. Gdybym chciała pisać tylko dla siebie, założyłabym zwykły pamiętnik. Chciałam pisać do ludzi. W dalszej części posta znajdziecie kilka sposobów i rad dotyczących reklamy bloga w internecie.

czwartek, 24 sierpnia 2017

10 sposobów na naukę języka obcego


Hej! Nie wiem, czy zauważyliście, ale od zeszłego roku polubiłam trochę inne posty #BackToSchool, niż szkolne haule czy stylizacje (nie oznacza to, że nie lubię takich postów). Tak jak w zeszłe wakacje, pojawi się jeden post z tej serii. Tym razem będą to sprawdzone przez mnie sposoby na naukę języka obcego.

piątek, 18 sierpnia 2017

Recenzja fotoksiążki - Saal Digital


Lubicie fotografię? Wywołujecie swoje zdjęcia? Nie wszyscy lubią klasyczne albumy, nie są też one już tak popularne jak kiedyś. Dla lubiących postęp i dobrą jakość produktów mam dzisiaj recenzję fotoksiążki od Saal Digital. Firma oferuje nam również fotozeszyty, plakaty, kalendarze i wiele innych. Jeśli jesteście ciekawi mojej opinii, zapraszam do dalszej części wpisu.

wtorek, 15 sierpnia 2017

Czy kieszonkowe i dawanie dziecku pieniędzy za wykonywanie prac domowych jest złe?Rodzice coraz częściej dają swoim dzieciom kieszonkowe. Czasem raz na miesiąc, a czasem raz na tydzień. Mimo to nadal są rodziny, które tego nie praktykują. Zdarza się również, że niektórzy rodzice dają swoim pociechom pieniądze za tak podstawowe czynności jak sprzątanie pokoju czy zmycie naczyń. A jakie jest moje zdanie na ten temat?

wtorek, 8 sierpnia 2017

Artystycznie #7 Ariana Grande 2016 vs 2017Hei! Dzisiaj wreszcie publikuję wpis, który był gotowy już od dłuższego czasu. Jak część z Was wie, w serii 'Artystycznie" wstawiam swoje rysunki. Zazwyczaj możecie obejrzeć trzy prace, lecz dzisiaj będą to tylko dwie.

wtorek, 1 sierpnia 2017

Avon Advance Techniques - Supreme Oils with Nutri 5 Complex (recenzja maski do włosów)Hei! Co powiecie na małą odmianę i post z kategorii beauty? Pod ostatnim wpisem, w którym opisywałam Wam pielęgnację moich włosów, wiele z Was poleciło mi różne maski. W domu miałam jedną, która od dłuższego czasu czekała na użycie i zdecydowałam, że zanim wypróbuję te z komentarzy, przetestuję starą. Pochodzi z zestawu, w którym znajdziemy jeszcze 3 inne kosmetyki do włosów.  Jeśli chcecie poznać moją opinię o niej, zapraszam do dalszej części posta.