środa, 27 września 2017

Jak stać się bardziej pewnym siebie?


Brak pewności siebie to problem wielu nastolatków. Ja poradziłam sobie z nim jeszcze w podstawówce, ale wiem, że nie każdemu przychodzi to tak łatwo. A jak to zrobić? Poniżej przedstawię Wam kilka rad. Część z nich może się wydać banalna, ale zapewniam, że powinny zadziałać.

środa, 20 września 2017

Ubrania z chińskich stron po kilku miesiącach noszeniaHei! Dziś przychodzę do Was z zupełnie nową serią. Chcę przyjrzeć się w niej rzeczom, które dostawałam z chińskich sklepów internetowych i napisać, w jakim są stanie po kilku miesiącach użytkowania (nie dotyczy to rzeczy, które dawałam innym osobom). Nie opisuję ubrań chronologicznie (od najstarszych do najnowszych). Wybieram te, które nosiłam najczęściej lub mam już opinię na ich temat. Jako blogerki często wstawiamy posty o nowych rzeczach w kilka/kilkanaście dni po ich otrzymaniu, a to często zbyt krótki czas na stwierdzenie, czy coś będzie nam służyło przez następne kilka lat, czy rozsypie się po 4 tygodniach. I właśnie dlatego powstała ta seria - żeby sprawdzić jak mają się ubrania po kilku miesiącach noszenia. Nic się z nimi nie stało, czy może nie nadają się już do założenia? 

wtorek, 12 września 2017

Wstecz


Hei! Co u Was słychać? Na blogu już bardzo dawno nie było luźnego wpisu typu 'co u mnie'. Uwielbiam czytać takie posty, ale sama rzadko je piszę, ponieważ zawsze mam masę pomysłów na coś tematycznego. Ostatnio jednak zaczął się wrzesień, a u mnie oznaczało to nową szkołę, otoczenie i... wcześniejsze wstawanie. Wiedziałam, że przez pierwszy miesiąc będę mieć mniej czasu na wszystko i właśnie dlatego zostawiłam napisanie tej notki na teraz.

niedziela, 3 września 2017

5 cech, których nie lubię w ludziachHei! Tym razem przedstawiam Wam wpis z pięcioma cechami, których nie lubię u innych osób. Nikt z nas nie jest idealny i posiada różne minusy, ale te, które zaraz wymienię, są dla mnie najgorsze (i niestety bardzo często spotykane).