wtorek, 28 listopada 2017

Artystycznie #8 Co jest z tymi kredkami?!


Hej, kochani! Cieszę się, że tak dobrze przyjęliście mój pomysł, który przedstawiłam Wam w zeszłej notce. Mam nadzieję, że uda mi się go regularnie realizować. Chciałabym też podziękować Iwonie z bloga crafty-zone, która bardzo mi pomogła przy ostatnim poście i dała dużo przydatnych rad ♥

piątek, 10 listopada 2017

Haul | SammyDressHei! Co u Was słychać? Wasza szafa jest już przygotowana na nadchodzącą jesień? Moja zdecydowanie tak, ale ostatnio zamówiłam jeszcze kilka rzeczy. Wszystkie ubrania pochodzą z internetowego sklepu SammyDress. Aktualnie na stronie jest dużo promocji, więc tym bardziej polecam do przejrzenia ich asortymentu.

sobota, 4 listopada 2017

Under 20 vs Isana - recenzja żeli do mycia twarzyHej! Tym razem mam dla Was recenzję, którą planowałam wstawić już dawno temu (w przyszłości możecie spodziewać się więcej takich postów). Mycie twarzy jest obowiązkowym punktem codziennej pielęgnacji i higieny. Nie dotyczy on tylko osób, które na co dzień robią sobie makijaż czy mają problemy z cerą. Żyjemy w czasach, w których jest całe mnóstwo kosmetyków do mycia i pielęgnacji twarzy. Jedynym problemem jest fakt, że nie wszystkie się sprawdzają. Jak jest z moimi?