środa, 27 grudnia 2017

Co mnie denerwuje w blogerach i influencerach?

 Jakiś czas temu napisałam podobny post. Wypisałam w nim 5 irytujących mnie zachowań blogerów. Dzisiejszy wpis poszerzę o ich działalność instagramową i rzeczy, o których raczej nie mówi się głośno.

niedziela, 10 grudnia 2017

Ubrania z chińskich stron po kilku miesiącach noszenia #3


Hej! Dzisiaj mam dla Was trzeci już post z opisem ubrań ze współprac. Możecie dowiedzieć się z niego, jak sprawują się po kilku miesiącach noszenia i czy warto inwestować w podobne rzeczy. Jak pisałam wyżej, jest to już trzeci taki post (poprzednie tu i tu (w nim sporo negatywnych opinii, dlatego tym bardziej zachęcam do zajrzenia)) i zastanawiam się, czy pisać je dalej, czy to, co już Wam opisałam starczy i mam zakończyć serię? Koniecznie napiszcie mi w komentarzu co Wy o tym myślicie.

niedziela, 3 grudnia 2017

Zmiana fryzury jest prosta - UniWigs


Kobietna zmienną jest. Chyba wszyscy znacie to powiedzenie. Lubimy zmieniać zarówno swoje zdanie jak i wizerunek. Zazwyczaj najciężej jest nam z włosami. Co będzie, jeżli nowy kolor wyjdzie źle? Albo zetnę długo zapuszczane włosy i będę tego żałowała? Na szczęście w dzisiejszych czasach nie jest to już takim problemem i mamy do wyboru wiele różnych rozwiązań.